دادگستری استان آذربایجان غربی
30 خرداد

آذربایجان‌فردا – رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تدوین برنامه عملیاتی ۱۴۰۰ دادگستری آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: برنامه عملیاتی ۱۴۰۰ دادگستری آذربایجان‌غربی یک ابتکار و طراحی خلاقانه و اندیشه مبتکرانه هست.

به گزارش پایگاه خبری آذربایجان‌فردا و به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان  غربی، ناصر عتباتی در جلسه فوق‌العاده شورای معاونین دادگستری استان، اظهار داشت: حماسه مردم ایران در انتخابات اخیر دشمن را ناکام گذاشت و تمام نقشه‌ها و حیله‌های آن‌ها را نقش بر آب ساخت و اتفاقات بسیار خوبی در حضور حداکثری مردم را به نمایش گذاشت.

وی افزود: حضور ارزشمند آیت‌الله رئیسی همان‌طور که موجب تعالی و ارتقای دستگاه قضایی کشور شد، به طور یقین در مجموعه قوه مجریه هم منشا خیر و برکت و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم خواهد شد.

عتباتی در ادامه به موضوع جلسه که تبیین برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ دستگاه قضایی استان بود اشاره و گفت: زحمت بسیاری برای تدوین این برنامه عملیاتی کشیده شده و این برنامه دارای قدرت اجرایی و عملیاتی بسیار بالایی هست که در صورت اجرای کامل بازده بسیار خوبی در وضعیت قضایی استان خواهد داشت.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی ادامه داد: برنامه عملیاتی یک ابتکار و طراحی خلاقانه استانی و اندیشه و فکر مبتکرانه هست و اجرای آن را در کل استان خواستار شد و از معاونین خود پیگیری جدی آن را خواستار شد.

عتباتی افزود: برنامه عملیاتی ۷ محور بنیادین در دستگاه قضایی استان را ملاک عمل قرار داده و هدف آن حرکت دادگستری بر اساس برنامه از پیش تعیین شده است در این برنامه نقاط ضعف و قوت به خوبی شناسایی شده و اهداف راهبردی برای آن تعیین شده و بسترسازی لازم برای عملیاتی کردن اهداف صورت گرفته است./ انتهای پیام

Leave A Comment

AllEscort