یک تیم تروریستی 3 نفره در شهرستان بوکان شناسایی و به طول کامل منهدم شد
05 مرداد

آذربایجان فردا – بر اساس اطلاعیه صادره از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا ع نیروی زمینی سپاه؛ یک تیم تروریستی در شهرستان بوکان از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی به طول کامل منهدم شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آذربایجان فردا، در این اطلاعیه آمده است: به دنبال نفوذ یک تیم تروریستی سه نفره در منطقه عمومی بوکان که اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی را در دستور کار خود قرار داده بودند؛ با هوشیاری و واکنش به هنگام رزمندگان قرار حمزه سیدالشهدا ع نیروی زمینی سپاه، شناسایی و به طول کامل متلاشی شد.

جزئیات دیگری از عملیات موفق انهدام تیم تروریستی توسط قرارگاه حمزه سیدالشهداء:

در بخش دیگری اطلاعیه قرارگاه حمزه سیدالشهداء در مورد جزئیات این عملیات موفق، آمده است: ” در این عملیات 2 نفر از اعضای این تیم تروریستی به هلاکت رسیده و یک نفر دیگر نیز مجروح و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات و ادوات تخریب، به دست آمد.”

در اطلاعیه روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه، به تلاش سه نفر از عوامل منحرف که قصد نجات این تیم را داشتند نیز اشاره شده و تصریح شده است که این سه نفر نیز دستگیر شده‌اند.

هفته گذشته نیز یک تیم تروریستی دیگر که در منطقه اشنویه آذربایجان غربی قصد ورود به داخل کشور را داشت با اقدام به موقع رزمندگان سلحشور قرارگاه حمزه سیدالشهدا؛ شناسایی و منهدم شد.

بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395؛ بوکان سومین شهر پرجمعیت استان آذربایجان غربی به شمار می‌رود که در جنوب این استان قرار گرفته است. / انتهای پیام

Leave A Comment

AllEscort