برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

پلتفرم همدم برای همسریابی و همسان‌گزینی هم رونمایی شد

آخرین بروزرسانی در تیر 22, 1400

مدیرعامل موسسه رسانه‌ای تبیان امروز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی از پلتفرمی رونمایی کرد که قرار است به کمک جوانان جویای ازدواج بیاید و آنان را در یافتن همدمِ همسان یاری کند.

آنگونه که طراحان پلتفرم همدم و سخنرانان مراسم رونمایی از آن بیان می‌کنند مشکل عدم ازدواج جوانان در پاسخگو نبودن شیوه‌های سنتی همسرگزینی است و برای چنین دغدغه و معضلی، طراحان نرم افزار موسسه تبیان دست به کار شده و یک پلتفرم جدید همسریابی و همسان‌گزینی را ابداع و به انبوه جمعیت مجردین کشور معرفی نموده‌اند.

در مراسم رونمایی از پلتفرم همدم، دکتر گلزاری مشاور این پروژه؛ آمار مجردین زیر 35 سال سن را 13 میلیون نفر اعلام کرده و گفته است که از این تعداد 5 میلیون نفر آقایان و 8 میلیون نفر مجردین خانم هستند و 30 درصد خانم‌‌های زیر 30 سال ما مجرد هستند و آمار تجرد قطعی در خانم‌های ما بسیار بالا رفته‌است.

بگذریم از اینکه مسأله عدم ازدواج جوانان قبل از هر چیزی به مسائل اقتصادی و معیشتی جوانان و فقدان توان مالی آنان بیشتر مرتبط است تا مسائل فرعی انتخاب همدم مناسب که آن هم به برکت پلتفرم همدم‌ قابل حل است؛ اختصاص اعتبار و زمان و انرژی برای طراحی پلتفرمی که قرار است فقط به جوانان در زمینه انتخاب همدمِ همسان کمک کند و به غیر از آن کاربرد یا نقش دیگری در حل مشکلات و دغدغه های اساسی تر نظیر کار و اشتغال و مسکن آنان نخواهد داشت، آب در هاون کوبیدن است و ماه به چاه کردن!

انتظار می‌رود مجلس و دولت که به حمدالله از حیث فکری و سیاسی همراه و همدل و یکدل و یکدست شده‌اند در سالهای پیش‌رو به مسائل مهم تر که نقشی حیاتی در تسهیل ازدواج جوانان دارند پرداخته و راه‌حل ‌های اثربخشی برای این موضوعات نیز ابداع و اختراع کنند.

بعون الله تبارک و تعالی

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
AllEscort