تاریخ : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱ Monday, 3 October , 2022
2

پاداش 500 میلیونی هیئت مدیره بانک تجارت برای کدامین عملکرد شاخص؟!

  • کد خبر : 435
  • ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴
پاداش 500 میلیونی هیئت مدیره بانک تجارت برای کدامین عملکرد شاخص؟!

آنچه از عنوان پاداش برمی‌آید اعطای آن بایستی بابت عملکرد شاخصی باشد که در مرحله اول برای بانک تجارت و در مرحله بعد برای عموم شهروندان و مردم؛ خلق ارزش کرده و موجب ارائه خدمات بهینه بانکی به جامعه هدف شده است؛ سوال اینجاست زمانی که یک بانک؛ شعب بانکی خود را در کشور جمع‌آوری کرده و جز سه بانک اول در زمینه تعطیلی و کاهش تعداد شعب بانکی قرار می گیرد آیا این به مفهوم ضعف عملکرد، کاهش سطح خدمات و در کل ناکارآمدی اعضای هیئت مدیره بانک نیست؟! در چنین حالتی آیا اعضای هیئت مدیره مستحق پاداش پانصد میلیون تومانی باید باشند یا مستوجب تذکر و توبیخ؟!

آذربایجان‌فردا – اسکندر حیدری | ویدیویی از جلسه اعضای هیئت مدیره بانک تجارت و تصویب پاداش پانصد میلیونی به شکل ناخالص برای هر کدام اعضای هیئت مدیره این بانک در شبکه های اجتماعی مجازی دست به دست می‌شود که بهت و حیرت کاربران فضای مجازی را برانگیخته است.

در این ویدیو یکی از حاضرین جلسه ابتدا به پیشنهاد چهارصدمیلیونی به صورت خالص، بحث را آغاز نموده و نهایتاً پس از لحظاتی بسیار کوتاه با رقم پانصد میلیون تومانی پاداش به اعضای هیئت مدیره بانک با یک صلوات! به تصویب می‌رساند!

تصویب پاداش چندصدمیلیون تومانی به اعضای هیئت مدیره بانک تجارت در حالی اتفاق می افتد که این بانک بر اساس آمار بانک مرکزی؛ جزء سه بانک اول در زمینه کاهش تعداد شعب بانکی در کل کشور بوده و رکورددار جمع‌آوری شعب بانکی را در کارنامه عملکرد اعضای هیئت مدیره خود دارد!

آمارهای رسمی درمورد عملکرد بانک تجارت؛ پاداش

بر اساس آمار ارائه شده از سوی بانک مرکزی تا پایان آبان ماه سال 1398؛ تعداد ۴۳۸ شعبه بانکی در کشور تعطیل شده است که در این میان بانک‌های تجارت، صادرات و ملی بیشترین کاهش تعداد شعب را داشته‌اند.

شهرستان پلدشت در استان آذربایجان‌غربی جزء شهرستان‌هایی است که بانک تجارت؛ شعبه بانکی خود را از این شهرستان جمع‌آوری و دارندگان حساب بانکی برای انجام امورات بانکی خود به شهرستان همجوار شوط مراجعه می‌کنند!

آنچه از عنوان پاداش برمی‌آید اعطای آن بایستی بابت عملکرد شاخصی باشد که در مرحله اول برای بانک تجارت و در مرحله بعد برای عموم شهروندان و مردم؛ خلق ارزش کرده و موجب ارائه خدمات بهینه بانکی به جامعه هدف شده است؛ سوال اینجاست زمانی که یک بانک؛ شعب بانکی خود را در کشور جمع‌آوری کرده و طبق آمار به عنوان سه بانک اول با بیشترین میزان تعطیلی و کاهش تعداد شعب بانکی مطرح می‌گردد! آیا این به مفهوم ضعف عملکرد، کاهش سطح خدمات و در کل ناکارآمدی اعضای هیئت مدیره بانک نیست؟! در چنین حالتی آیا اعضای هیئت مدیره مستحق پاداش پانصد میلیون تومانی باید باشند یا مستوجب تذکر و توبیخ؟! /انتهای پیام

لینک کوتاه : https://azarbaijanfarda.ir/?p=435

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • هیچ محدودیتی در بیان دیدگاه به زبانی غیر از زبان فارسی وجود ندارد | تورکجه ده بیزه فیکرلرینیزی بیلدیره بیلرسینیز
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه سایت منتشر خواهد شد. | گوندریلن فیکیرلر تایید اولونورسا یاییلیر
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد. | تهمت یادا توهین اولان یازیلار و فیکیرلر یایینلانمیر