برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

دو سوم تسهیلات تخصیصی کرونا در آذربایجان‌غربی هنوز جذب نشده است

آخرین بروزرسانی در تیر 21, 1400

آذربایجان‌فردا – مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به پرداخت تسهیلات کرونا به صاحبان مشاغلی که در اثر پاندمی کرونا، دچار خسارت و زیان شده اند؛ میزان پرداخت تسهیلات از محل تسهیلات تخصیصی کرونا در استان آذربایجان‌غربی را ۱۹۰ میلیارد تومان عنوان کرد که با درنظر گرفتن رقم ۵۹۳ میلیارد تومانی تسهیلات تخصیص یافته به استان آذربایجان غربی؛ تنها یک سوم این اعتبارات تاکنون جذب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌غربی در این نشست، اشاره ای به دلایل عدم جذب دو سوم باقیمانده تسهیلات تخصیصی کرونا نکرد اما این را نیز گفت که مهلت ثبت نام تسهیلات کرونا تا پایان شهریور ماه تمدید شده است.

عبادی با اشاره به اینکه ثبت نام تسهیلات کرونا تا پایان شهریور ماه تمدید شده است، اظهار داشت: از ۵۹۳ میلیارد تومان تسهیلات تخصیصی کرونا، [تنها]۱۹۰ میلیارد تومان جذب شده و ۱۹۸۰۰ شغل [!] با پرداخت تسهیلات تثبیت شده است.

گفته می‌شود تعداد مشاغل تعریف شده در ایران به سه هزار شغل هم نمی رسد اما آمار اعلام شده از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در مورد اینکه مدعی تثبیت ۱۹۸۰۰ شغل از طریق پرداخت تسهیلات کرونایی شده است معلوم نیست بر په معیار و مبنایی استخراج و اعلام شده است! / انتهای پیام

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
AllEscort