برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

محمد علیپور رحمتی : در 4 شهرستان شمال استان تنها یک مرکز سی‌تی‌اسکن وجود دارد

آخرین بروزرسانی در تیر 21, 1400

آذربایجان فردا – محمد علیپور (رحمتی) نماینده مردم شهرستان‌های ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات بیمارستانی شمال استان مناسب نیست.

محمد علی پور رحمتی در جلسه ستاد کرونا استان که در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: وضعیت امکانات بهداشتی و بیمارستانی ۴ شهرستان شمال استان مناسب نیست و نیازمند توجه جدی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه در ۴ شهرستان شمال استان تنها یک مرکز سی تی اسکن وجود دارد.

علی پور با اشاره به مراجعه عده زیادی از مردم شهرهای شمالی برای درمان به مرکز استان اظهار کرد: فضای بیمارستانی و تجهیزات بیمارستانی منطقه شمال آذربایجان غربی نیازمند توسعه است تا در وضعیت فعلی از برخی هزینه ها جلوگیری شود.

نماینده مردم شهرستان های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس با تاکید به مرزی بودن استان و مراودات تجاری با کشورهای همسایه تصریح کرد: معیشت مردم منطقه به مرزها وابسته است و با توجه به شیوع کرونا و بسته شدن مرزها، معیشت و اقتصاد منطقه با مشکل مواجه شده است.

نماینده مردم شهرستان های ماکو، چالدران، پلدشت و شوط در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای کمک به اقتصاد منطقه نیاز است با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مرز مسافری بازرگان نیز بازگشایی شود چرا که کشور ترکیه با بازگشایی مرزهای مسافری موافقت کرده و از طرف ایران با مشکل مواجه هستیم. انتهای پیام/

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
AllEscort