برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

حادثه اتوبوس خبرنگاران | 50% تقصیر راننده 50% تقصیر مسئولان

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در حادثه اتوبوس خبرنگاران نتیجه کارشناسی واصل شده و نتیجه کارشناسی این است که  ۵۰ درصد تقصیر متوجه راننده بوده و۵۰ درصد تقصیر عوامل و مسئولان مختلف بوده است. 

غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز سه شنبه 22 تیرماه با بیان اینکه ممکن است به این نظریه کارشناسی اعتراض شود؛ افزود: تاکید شده در هر حال پرونده با سرعت و دقت و با جامعیت رسیدگی شود و هیچ یک از عوامل بروز حوادث مغفول نخواهد ماند و هر کدام که مقصر باشند تحت پیگردهای قانونی قرار می گیرند اگر طولانی شدن فرایند کارشناسی نباشد در اسرع وقت نتیجه را  اعلام می کنیم. تاکید شده ویژه موضوع پیگیری شود، هر کس با هر نسبت در این حوادث مقصر باشد تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

آنچه در حادثه اتوبوس خبرنگاران رخ داد …

در حادثه اتوبوس خبرنگاران که در شهرستان نقده استان آذربایجان غربی رخ داد سازمان حفاظت محیط زیست به همراه ستاد احیای دریاچه ارومیه از خبرنگاران کشوری برای شرکت در تور رسانه‌ای احیای دریاچه ارومیه دعوت کرده بودند که متاسفانه حین برگشت از شهرستان پیرانشهر به نقده؛ اتوبوس خبرنگاران به دلیل آنچه که در دقایق اولیه نقص فنی اتوبوس یا بی احتیاطی راننده عنوان شده بود به دره سقوط کرد و دو نفر از خبرنگاران مطرح خانم‌ها ریحانه یاسینی از خبرگزاری ایرنا و مهشاد کریمی از خبرگزاری ایسنا جان خود را از دست دادند. /انتهای پیام

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
AllEscort