برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

بیمارستان جامع زنان دکتر مهزاد ارومیه با حضور وزیربهداشت افتتاح شد

آخرین بروزرسانی در تیر 21, 1400

آذربایجان‌فردا – بیمارستان جامع زنان ارومیه امروز جمعه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در این باره گفت: طرح بیمارستان جامع زنان و زایمان ارومیه در زمینی به وسعت ۳۰ هزار مترمربع و با زیربنای ۲۴ هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیارد ریال در هشت طبقه و با ۳۰۰ تخت بیمارستانی اجرا شد.

دکتر جواد آقازاده افزود: عملیات احداث بیمارستان جامع زنان و زایمان ارومیه از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و این بیمارستان دارای امکاناتی نظیر بخش تصویربرداری، رادیوگرافی، سونوگرافی، اورژانس، درمانگاه عمومی، درمانگاه تخصصی، مرکز تصویربرداری، ۹ اتاق عمل، ۱۵ تخت ویژه ICU، اتاق LDR، اتاق ایزوله، ۱۲ تخت NICU (مراقبت های ویژه نوزادان) و بخش های بستری است.

همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساختمان در حال احداث ستاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه بازدید کرده و در جریان جزئیات ساخت این محل قرار گرفت.

نامگذاری بیمارستان جامع زنان جدیدالاحداث در ارومیه با حواشی و انتقادات زیادی همراه بوده چراکه بسیاری از منتقدین، نامگذاری این بیمارستان به نام همسر مرحومِ دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را سوء‌استفاده از موقعیت شغلی و یک حرکت غیرمتعارف دانسته و تاکید داشتند تا نامگذاری این بیمارستان بر اساس آیین نامه نحوه نامگذاری اماکن و در چارچوب مقررات این آیین نامه نامگذاری شود.

بیمارستان جامع زنان ارومیه هم اینک به نام دکتر مهزاد همسر دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نامگذاری شده و به همین نام نیز از سوی وزیر بهداشت افتتاح شده است. انتهای پیام /

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
AllEscort